KALICI DALGA SİSTEMİ 2 - İŞLEM GÖRMÜŞ VE İNCE TELLİ SAÇLAR

Saçınıza muhteşem bukleler ve yumuşak dalgalar verirken mükemmel derecede hacim kazandırır.

+ Hidrolize İpek ve Keratin ile nemlendirme
+ Parlak ve pürüzsüz görünüm
+ Mükemmel ve güçlü Bukleler
Amonyak İçermez

Bu özel işlem saçınıza muhteşem bukleler ve yumuşak dalgalar verirken mükemmel derecede hacim kazandırır. Hidrolize İpek ve Kollajen içerikli özel formülü saçın kıvrılmasını sağlarken zarar vermez ve perma işlemi sırasında saçı korur. Özel yüzey aktif maddeleri saça ekstra parlaklık verirken, saçın yeniden canlanmasını, esnek ve yumuşak kalmasını sağlar.

ONLINE KALICI DALGA SİSTEMİ 1 Normal ve kalın telli saçlar
ONLINE KALICI DALGA SİSTEMİ 2 İşlem görmüş ve ince telli saçlar

Salonda Kullanım:
İşlem öncesinde saçın çabuk kırılan ve ince telli saçlar için kullanılan bir bakım ürünü ile yıkanmasını öneriyoruz. Limnantes Tohumu Yağı ile zenginleştirilmiş, canlandırıcı ve yeniden yapılandırıcı özelliğe sahip Baco Şampuan ve Saç Kremi saça ağırlık vermeden saç kökünden başlayarak saçı güçlendirir ve besler, saçın şeklini korumasını ve esnek kalmasını sağlar

Fön makinesi kullanımı öncesinde:
Bambu Özleri içeren Style Perfetto Tri Action ürününü fön makinesi kullanımı öncesinde saç teli gözenekleri dengeleyicisi olarak saçınızın tamamına uygulayınız.

Evde Kullanım:
Saça dalga kazandırma işlemi sonrasında, canlandırıcı bakım ürünü olarak Baco Şampuan ve Saç Kremi kullanılmasını öneriyoruz. Bu ürünler saçın yeniden dengelenmesini, yapılanmasını sağlayıp saça parlaklık verilmesine yardımcı olur. Formül içeriğinde Sülfat bulunmamakta olup Renk Koruyucu özellik taşımaktadır.

Fön makinesi kullanımı öncesinde:
Monoi De Tahiti içeren Maraes Koruyucu Olium ürününü fön makinesi kullanımı öncesinde dolaşmış saçların nazikçe açılması için saç teli gözenekleri dengeleyicisi olarak saçınızın tamamına uygulayınız.