SAÇ DÜZLEŞTİRME SİSTEMİ 2 - İŞLEM GÖRMÜŞ VE İNCE TELLİ SAÇLAR

Kıvırcık ve elektriklenen saçları düzleştirir. Saten parlaklığında, şık ve modaya uygun bir görünüm sağlar.  

Yeni Formül
Formaldehit İçermez

+ Parlak ve pürüzsüz görünüm
+ Keratin, Nemlendirici Krem İçeriği ve Limnantes Tohumu Yağı ile derine işleyen nem.

Online ürünü, Keratin ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde düzleştirme işlemi esnasında saçı korur. Hindistancevizi Yağı ile zenginleştirilmiş nötralize edici krem saçı nemlendirirken yumuşaklık ve parlaklık katar. Formül sayesinde sağlıklı ve uzun süreli sonuçlar elde edilir. Düz, pürüzsüz ve parlak saçlar.

ONLINE SAÇ DÜZLEŞTİRME SİSTEMİ 1 Normal ve kalın telli saçlar
ONLINE SAÇ DÜZLEŞTİRME SİSTEMİ 2 İşlem görmüş ve ince telli saçlar

Fön makinesi kullanımı öncesi için Online canlandırıcı saç bakım ürünleri

ONLINE GÜZELLİK KREMİ saç düzleştirme işlemi sonrası kremi saçın canlandırılması, nemlendirilmesi ve korunması için

Özel güzellik bakımı
Etkin nemlendirme maddeleri, Keratin ve Limnantes Tohumu Yağı ile zenginleştirilmiş pH asitli özel formülü saç teli gözeneklerinin dengede tutulmasına yardımcı olur. Düzleştirme sonrasında saçın nemli ve yumuşak kalmasını sağlar ve saçı düzleştirme maşasının ısısından korur.

Saç sağlıklı, düz ve parlak bir görünüme kavuşur. Kremin hoş kokusu düzleştirme işleminde kullanılan maddenin yoğun kokusunun giderilmesine yardımcı olur.

Salonda Kullanım:
İşlem öncesinde saçın Purify Düzleştirme Şampuanı ile yıkanmasını öneriyoruz. Maraes Düzleştirme Şampuanı içinde saça derinlemesine nüfuz eden, yıpranmış ve işlem görmüş saçları besleyen ve dış etkenlerden koruyan içeriği ile zenginleştirilmiş Monoi De Tahiti Yağı bulunmaktadır.

Evde Kullanım:
Saç düzleştirme işlemi sonrasında, canlandırıcı bakım ürünü olarak Maraes Şampuan, Saç Kremi ve Losyon kullanılmasını öneriyoruz. Bu ürünler saçın yeniden dengelenmesini, yapılanmasını sağlayıp saça parlaklık verilmesine yardımcı olur. Formül içeriğinde Sülfat bulunmamakta olup Renk Koruyucu özellik taşımaktadır.

Fön makinesi kullanımı öncesinde:
Bambu Özleri içeren Maraes Renk Koruyucu Kalkan Spray Leave In ürününü fön makinesi kullanımı öncesinde saç teli gözenekleri dengeleyicisi olarak saçınızın tamamına uygulayınız.