RENK BESLEYİCİ DUBLE ELİKSİR

Maraes Renk Besleyici Duble Eliksir, boyalı ve yıpranmış saçların derinlemesine beslenmesine, sıradışı yumuşaklık ve canlılık kazanmasına yardımcı olan bir salon bakım uygulamasıdır. Üç muhteşem etken madde içerir: besleyici özellikleriyle Monoi de Tahiti yağı, güçlendirici ve onarıcı etkisiyle Keratin, nemlendirici ve yumuşatıcı etkisiyle İpek Proteinleri – hepsi iki küçük tüpün içindedir.

Kullanımı: Monoi Eliksiri ve Keratin Eliksiri krem haline gelinceye kadar 1:1 oranda bir kabın içinde karıştırın. Yıkanmış ve havlu ile ıslaklığı alınmış saça eşit şekilde dağıtarak uygulayın, nazikçe masaj yapın. 5-10 dakika bekletin sonra durulayın. Çok yıpranmış saçlarda daha derinlemesine nemlendirip beslemek için bu uygulamadan sonra Maraes Renk Zenginleştirici Maske uygulayın.

ÖZELLİKLER: Ferrera Üniversitesi, Kozmetoloji Merkezi tarafından Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sülfat, Paraben, Gluten, Tuz içermez. Ambalajı %100 Bio-Çözünürlüktedir, içerdiği Monoi de Tahiti Organic Ecocert® sertifikalıdır.

Ambalaj: 15 ml x 12