RENK BESLEYİCİ YAĞ

Maraes Renk Besleyici Yağ, kuru ve yıpranmış saçların derinlemesine beslenmesine yardımcı olan, devrim niteliğinde bir bakım ürünüdür. Monoi de Tahiti yağının besleyici özellikleri ve Keten Tohumu yağının nemlendirici özellikleri bir araya gelerek bu ürünün sıradışı olmasını sağlar. Saçlar içeriden onarılır, saçın kırılması ve uçların ayrılmasının önlenmesine yardımcı olur. Saçlar mükemmel şekilde parlar ve beslenir. UVA ve UVB filtreleri saçınızın rengini güneşin zararlı etkilerinden korur. Nem içeride hapsedilerek saçınızın elektriklenmesi önlenir.

Kullanımı: Banyo sonrası nemli saçlarda kullanım; az miktarda yağı, saçınıza diplerinden uçlara doğru, tarak yardımıyla uygulayın. Tercihinize göre fön yardımıyla kurutun ya da saçı kendi halinde kurumaya bırakın. Islak olmayan saçlarda kullanım: Elektriklenmeyi almak ve saçları yumuşatmak için bir kaç damla yağı saç köklerinden başlayarak uçlara doğru uygulayın.

ÖZELLİKLER: Ferrera Üniversitesi, Kozmetoloji Merkezi tarafından Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sülfat, Paraben, Gluten, Tuz içermez. uVA ve uVB filtresi içerir. Ambalajı %100 Bio-Çözünürlüktedir, içerdiği Monoi de Tahiti Organic Ecocert® sertifikalıdır.

Ambalaj: 30 ml